WizzAir Україна

Історія компанії WizzAir

План створення компанії Wizz Air виник у червні 2003 року, коли шестеро людей із багатим досвідом у сфері авіаперевезень та послужним списком у різних галузях об’єдналися в команду на чолі з Джозефом Вараді, головним виконавчим директором компанії. Усього через три місяці Wizz Air стала зареєстрованою компанією, що була готова здійнятися в небо.
Перший політ відбувся 19 травня 2004 року з містечка Катовіце. Сьогодні Wizz Air має 15 діючих баз у регіоні: Гданськ, Познань, Катовіце, Варшава та Вроцлав у Польщі; Будапешт в Угорщині; Софія в Болгарії; Бухарест, Клуж-Напока, Тиргу-Муреш і Тимішоара, у Румунії; Вільнюс у Литві; Київ в Україні; Бєлград в Сербії та Прага в Чехії. Перельоти здійснюються у більш ніж 220 напрямках.

Oбслуговування

Wizz Air – це авіакомпанія, яка має інноваційний підхід до обслуговування клієнтів протягом усього перельоту. Ми маємо на меті зробити перельоти доступними мешканцям Центральної та Східної Європи, а також запропонувати нові принципи перельотів усім подорожуючим у межах ЄС. Для забезпечення виняткової якості обслуговування та заощадження коштів компанія Wizz Air впровадила використання найновіших технологій. Wizz Air пропонує “просту модель обслуговування”, що означає: безквитковий переліт, використання допоміжних аеропортів для заощадження коштів та часу, єдиний клас виключно зі шкіряними сидіннями, призначення місця та харчування за вимогою за додаткову плату.
Wizz Air використовує лише нові, найкращі в своєму класі літаки, обслуговуванням яких займаються такі поважні компанії як Lufthansa Technik та SAS Technical Services. Це дозволяє компанії досягати високих стандартів обслуговування клієнтів. Wizz Air здійснює перельоти на літаках Airbus A320 зі 180 шкіряними сидіннями на борту.

Карта польотів та аеропорти

Wizz Air проводить постійні переговори з метою розширення своєї мережі у різних напрямках, а також забезпечення недорогих повітряних перевезень в країнах Центральної та Східної Європи. Сьогодні авіакомпанія Wizz Air пропонує рейси в приблизно 220 напрямках в межах Європи. Відбувається постійне розширення мережі та відкриваються нові напрямки перельотів. Wizz Air має на меті запропонувати найнижчі ціни в регіоні, а вибір аеропортів грає найважливішу роль у цьому. Саме тому Wizz Air по можливості намагається використовувати допоміжні аеропорти, що сприяє заощадженню коштів та забезпеченню доступного та швидкого обслуговування клієнтів. Wizz Air проводить постійні переговори, спрямовані на створення робочої мережі, яка б включала більше аеропортів та сприяла зниженню витрат на повітряні перевезення в країнах Центральної та Східної Європи.
Група Wizz Air включає в себе 2 діючі компанії; Wizz Air Угорщина (WAH, номер рейсу починається з W6) та Wizz Air Україна (WAU, номер рейсу починається з WU).
Будь ласка, зверніть увагу, що рейси Київ-Лутон-Київ виконуються компанією Wizz Air Угорщина.

Сервіс

У Wizz Air впевнені, що саме персонал створює лице компанії. Команди Wizz Air, що працюють на борту та на землі, переслідують одну мету: працювати заради спільної справи. Команда Wizz Air впевнена, що високі етичні стандарти досягаються виключно належним підходом співробітників. Сьогодні наша авіакомпанія наймає цільовий персонал у різних країнах Європи, включаючи Угорщину, Польщу, Об’єднане Королівство, Нідерланди, Німеччину, Норвегію, Францію тощо. Дякуючи відданій, професійній та багатокультурній команді керівників, лідерство та мотивація стали рушійною силою та ключовим фактором успіху компанії Wizz Air. На сьогоднішній день в авіакомпанії Wizz Air працює більш ніж 1500 чоловік.