“Бориспіль”

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим і найпотужнішим в Україні. Він забезпечує близько 65% авіаційних пасажирських перевезень України, і щороку обслуговує понад 8 млн. пасажирів.

«Бориспіль» вдало розташований на перетині багатьох повітряних трас, що поєднують Азію з Європою та Америкою. Близько 50 національних та зарубіжних авіакомпаній здійснюють з «Борисполя» перевезення пасажирів та вантажів за понад 100 регулярними маршрутами.

Аеропорт має дві злітно-посадкові смуги та три пасажирських термінали. Технічні можливості аеродрому аеропорту «Бориспіль» залишаються унікальними для України, країн СНД та Східної Європи. Злітно-посадкова смуга довжиною 4000 м і шириною 60м дозволяє приймати повітряні судна всіх типів цілодобово, в тому числі в умовах обмеженої видимості. «Бориспіль» є також єдиним аеропортом України, з якого виконуються трансконтинентальні рейси.

У червні 2012 року в аеропорту відкрито найбільший та найсучасніший в Україні термінальний комплекс — пасажирський термінал «D». «Бориспіль» став першим в державі оператором, що надає повний спектр хендлінгових послуг. В аеропорту розроблено та реалізовано унікальний проект — офіційну служба «Sky Taxi», яка гарантує безпеку та якість обслуговування пасажирів.

Розвиток головного аеропорту країни свідчить про позитивну динаміку в авіаційній галузі. Ми розвиваємо інфраструктуру, залучаємо нові авіакомпанії, збільшуємо пасажиропотік, покращуємо якість обслуговування. Ми прагнемо того, щоб візитна картка країни створювала перше — обов’язково позитивне — враження про нашу державу.

Розділ «Термінали»

Аеровокзальний комплекс аеропорту складається з трьох терміналів.

Термінал «B»

Термінал «В» був відкритий у 1965 році та неодноразово модернізувався. Він обслуговує у першу чергу авіапасажирів, що подорожують у межах України. Термінал також використовується для обслуговування частини авіапасажирів міжнародних рейсів. У терміналі знаходяться магазини, кафе і бари, представництва авіакомпаній, туристичних фірм, банків, доступ до Інтернету, бізнес-центр, камери схову.

Загальна інформація про термінал «B»

Площа: 36035,2 кв.м

Пропускна спроможність: На міжнародних рейсах: 1200 пасажирів/год. (на виліт) і 1100 пасажирів/год. (на приліт). По Україні: 650 пасажирів/год. (на виліт) та 600/год. (на приліт).

Зона реєстрації нараховує 43 стійки реєстрації, 7 пунктів контролю на авіабезпеку, 17 кабін паспортного контролю.

Термінал «F»

Термінал «F» був відкритий у 2010 році. У ньому реалізовані прості та зручні для пасажирів технологічні процеси, поліпшено умови їх обслуговування, впроваджено новітні інженерні та інформаційні технології, застосовано сучасні системи безпеки. Зараз термінал «F» обслуговує виключно міжнародні рейси.

Загальна інформація про термінал «F»

Площа: 20685,6 кв.м.

Пропускна спроможність: 900 пасажирів/год. (на виліт) і стільки ж на приліт; в піковий період можливість обслуговування до 1500 пасажирів/год. (на виліт).

Зона реєстрації нараховує 30 стійок реєстрації із системою подачі та зважування багажу, 1 стійку для пасажирів з негабаритним багажем, 2 стійки митного оформлення. Зона реєстрації також обладнана Web-кіосками, що дозволяють пасажирові зареєструватися самостійно — це прискорює процес реєстрації і не утворює черг.

Пасажирський термінал «D»

Відкритий у 2012 році найпотужніший в Україні пасажирський термінал «D» є логічним розвитком інфраструктури Аеропорту, який виводить його на принципово новий рівень кількості та якості авіаперевезень.

Загальна інформація про пасажирський термінал «D»:

Площа: 107,000 кв.м

Пропускна спроможність: Термінал може забезпечувати пасажиропотік на рівні 10 млн. на рік. 3000 пасажирів/год (на виліт), і стільки ж на приліт.

У зонах реєстрації нового аеровокзального комплексу передбачена велика кількість стійок реєстрації (60 та 6 для web-реєстрації), 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю, що дозволить уникнути черг. Для зручності пасажирів встановлені ліфти, ескалатори, травелатори. Термінал оснащений 11 стаціонарними аеромостами з автоматизованою системою докування (для посадки/висадки), які дозволяють одночасно приймати шість літаків класу «Боїнг 747» і п’ять літаків класу «Боїнг 737». Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м.

Термінал містить VIP залу, яка задовольняє потреби найвимогливіших цінителів комфорту та якісного сервісу.Рекомендуем: Если вам потребуются качественные палатки по доступным ценам в Киеве и Украине, то рекомендуем посетить сайт tentart.com.ua. Здесь вы найдете качественные торговые, агитационные и рекламные палатки по хорошей цене с доставкой! Также на сайт можно купить зонты для кафе и шатры для всевозможных мероприятий. Обращайтесь!