Авіакомпанія Turkish Airlines виконала перший рейс Херсон – Стамбул.


Більше року Міжнародний аеропорт «Херсон» обслуговував лише чартери. І ось, після тринадцятирічної перерви, 15 жовтня авіакомпанія Turkish Airlines здійснила перший регулярний рейс за напрямком Стамбул – Херсон – Стамбул.

Голова Херсонської ОДА Андрій Путілов висловив сподівання, що вдала співпраця з турецькими партнерами допоможе залучити в область нових перевізників. «Херсонський аеропорт володіє відмінним технічним потенціалом і впорається з нереалізованим попитом на авіаперевезення на півдні України. Упевнений, що відкриття авіасполучення між Туреччиною і Херсоном сприятиме розвитку економіки області. Наша задача, щоб з весни діяли регулярні рейси до Києва, а також будемо намагатись відкрити рейс до Франкфурту», – заявив Андрій Путілов.

За словами старшого віце-президента Turkish Airlines з продажів та маркетингу Зія Ташкента, Україна наразі є одним із пріоритетних ринків для його компанії. «Херсон і південні регіони України мають значний потенціал, в реалізацію якого авіакомпанія прагне внести свій вклад», – зазначив Зія Ташкент.

Місцева влада сподівається, що в ситуації, коли Крим анексований Росією, повноцінне функціонування «повітряних воріт» у Херсоні сприятиме популяризації краю у світі, його туристичній привабливості і логістичній зручності.

За матеріалами day.kiev.uaПорадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.