Авіакомпанія “МАУ” змінює розклад та скасовує рейси.


Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” з 26 жовтня 2014 введе зимовий розклад 2014/2015, який діятиме до 28 березня 2015 року.

Як повідомила прес-служба авіакомпанії, в період зимової навігації вона виконуватиме 11 рейсів на тиждень між Києвом і Стамбулом, а з 26 жовтня по 30 листопада 2014 року і з 15 лютого по 28 березня 2015 ці рейси будуть виконуватися двічі на день.

Крім того, з 1 грудня 2014 року по 23 лютого 2015 частотність рейсів, що зв’язують Київ і Бангкок, зросте до чотирьох польотів щотижня.

“Цього року МАУ традиційно відкриває ряд сезонних рейсів, що зв’язують Київ із Зальцбургом (Австрія), Попрадом (Словаччина), Софією (Болгарія), Греноблем (Франція), Ерзурум (Туреччина), Киттиля, Куусамо (Фінляндія) і Тенеріфе (Іспанія) , а також Київ, Харків, Львів, Одесу і Запоріжжя з Шарм-Ель-Шейхом і Хургадой (Єгипет) “, – наголошується в заяві.

У той же час на період зимової навігації авіакомпанія тимчасово призупиняє виконання прямих польотів з Києва до Мадрида і Дюссельдорф. За її даними дістатися до Мадрида пасажири зможуть з пересадкою через Амстердам, Франкфурт, Мюнхен, Цюріх, Женеву або Брюссель; до Дюссельдорфа – через Амстердам, Франкфурт, Мюнхен, Відень або Цюріх.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.