Авіакомпанія “МАУ” просить у держави $100 млн.


Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” звернулася до Кабінету міністрів з проханням надати їй стабілізаційний кредит у розмірі 100 млн доларів, повідомив президент компанії Юрій Мірошников виданню ЛІГАБізнесІнформ.

“Ми дійсно звернулися в Кабмін. МАУ – це національний перевізник, ключове підприємство цивільної авіації України. У нас, як і у всієї країни і її економіки, є проблеми, аналогів яких не знає історія держави. Не написати про це в уряд ми не могли. Ми і далі битимемо у всі дзвони, привертатимемо увагу до проблематики галузі і пропонуватимемо рішення” – сказав Мірошников.

При цьому подробиці запиту Президент МАУ повідомляти відмовився. Він не підтвердив та не спростував інформацію про суму кредиту. “Як тільки будуть сформовані і затверджені рішення, про них буде повідомлено. Можу сказати, що те, що ми запропонували уряду, це на нашу думку, оптимальні рішення, які дозволять максимально зберегти інфраструктуру авіаційного транспорту країни, що існує сьогодні. Ці вирішення на благо української економіки.”

Нагадаємо, що раніше в пресі лунала інформація про те, що МАУ просить Кабмін надати компанії стабілізаційний кредит у $100 млн. на 10 років.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.