Аеропорт “Бориспіль” отримав нового директора.


директор бориспільВиконуючим обов’язки генерального директора міжнародного аеропорту Бориспіль призначений Євген Дихне, який до цього обіймав посаду директора з організації пасажирських перевезень в “Укрзалізниці”. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Рішення закріплене наказом відомства №180-о від 19 вересня 2014 року.

Заступник міністра інфраструктури Петро Пінкас 22 вересня представив нового керівника колективу підприємства. Цим же наказом попередній гендиректор аеропорту Сергій Гомболлєський, у зв’язку з поданою їм заявою, звільнений з посади у зв’язку з достроковим розірванням укладеного з ним контракту за згодою сторін. Пінкас подякував Гомболєвському за роботу, яку він виконав на посту гендиректора аеропорту в складний для країни період.

Нагадаємо, 17 вересня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив міністрові інфраструктури Максиму Бурбаку перевірити відповідність Гомболєвського посади гендиректора аеропорту. Яценюк наказав з’ясувати, чи законно аеропорт проводив конкурс за поданням послуг таксі. Наступного дня Гомболєвський подав у відставку.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.