В аеропорту «Бориспіль» діє Фонд допомоги учасникам АТО.


Колектив ДП МА «Бориспіль» не залишається осторонь тих подій, які відбуваються в східній частині нашої країни. Для підтримки мобілізованих працівників аеропорту та їхніх сімей на підприємстві відкрито Фонд допомоги учасникам АТО.
Добровільний Фонд допомоги учасникам АТО був створений за ініціативи працівників підприємства. На сьогоднішній день силами співробітників аеропорту зібрано майже 36 000 гривень, частину яких вже передано сім’ям мобілізованих працівників. Фонд також проводить збір речей, медикаментів та продуктів. Для надання своєчасної допомоги із родиною військових підтримується постійний зв’язок.

На сьогоднішній день чисельність мобілізованих співробітників аеропорту «Бориспіль» складає 37 осіб. Всі робочі місця за ними зберігаються.

На закупівлю необхідного спорядження співробітникам, що несуть службу в зонах АТО, адміністрація підприємства та профспілковий комітет надають адресну допомогу. Наразі заплановано перерахування адміністрацією підприємства одноденного заробітку для підтримки учасників АТО.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.