Авіакомпанія «Атласджет Україна» відкриває рейси з Києва, Львова і Одеси.


Атласджет-Україна 4 серпня 2014 року в аеропорту «Бориспіль» відбувся захід, присвячений початку польотів з головних повітряних воріт країни авіакомпанії «Атласджет Україна». Авіакомпанія відкриває рейси з Києва та Одеси до Львова, а також міжнародні рейси з Києва, Львова, Харкова та Одеси в Стамбул та рейс Одеса – Тель-Авів.

Заступник Міністра інфраструктури України Петро Пінкас підкреслив, що Міністерство інфраструктури України максимально сприятиме залученню нових авіаперевізників на український ринок та створюватиме відповідні умови для їхнього розвитку.

«Ми дуже раді, що з нами починає співпрацю такий партнер, як авіакомпанія «Атласджет Україна». Для здійснення внутрішніх та міжнародних рейсів перевізник буде використовувати термінал В, який має всю необхідну інфраструктуру для забезпечення якісного обслуговування. Завдяки цьому, сподіваємося, термінальний комплекс розпочне нове життя», – зазначив Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Сергій Гомболевський.

Президент турецької авіакомпанії Atlasjet Airlines Алі Мурат Ерсой повідомив, що авіакомпанія «Атласджет Україна» планує почати польоти з/до головного аеропорту України з 15 вересня 2014 року.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.