Wizzair продає два квитки за ціною одного.


На честь десятирічного ювілею тільки 19 травня авіакомпанія Wizzair продає два квитки за ціною одного.

Ця акція діє лише за умови придбання двох або більше місць в рамках одного бронювання на один і той самий рейс, що здійснюється або Wizz Air Hungary Ltd. (W6) або ТОВ «Авіалінії Візз Ейр Україна» (WU) (обидва перельоти, які купляються за акцією повинні здійснюватися одним і тим самим перевізником).

Два місця можуть бути придбані за ціною одного, максимум – п’ять таких купівель на одне бронювання. Аадміністративний збір буде стягуватися окремо за кожне місце придбане по цій акції. Великий предмет ручної поклажі та кожне місце зареєстрованого багажу обкладається додатковими зборами, за винятком рейсів ТОВ «Авіалінії Візз Ейр Україна», на яких дозволяється перевезення одного предмету багажу вагою до 32 кілограм безкоштовно.

Жодні інші додаткові послуги та продукти на вибір не є частиною акції. Їх необхідно оплатити, навіть якщо вони стосуються місця придбаного у зв’язку із акцією. Оплачені місця необхідно використати разом; їх не можна скасувати окремо. Акція не діє на групові бронювання (на більше ніж 10 осіб). Кількість місць, що доступна за певною ціною, обмежена.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.