Turkish Airlines відміняє рейси з Сімферополя.


Авіакомпанія Turkish Airlines інформує своїх пасажирів про те, що виконання регулярних рейсів по маршрутах з Сімферополя до Стамбулу і назад тимчасово припинено у зв’язку з обмеженнями, що діють на здійснення польотів в Республіці Крим.

Інформацію про статус рейсів із/в Сімферополя можна отримати в call-центрі Turkish Airlines по телефону 0800501207, в представництвах авіакомпанії Turkish Airlines і в агентствах з продажу авіаквитків, а також на сайті www.turkishairlines.com.

Пасажири Turkish Airlines, що мають квитки на рейси із/в Сімферополь на період подорожі з 12 березня по 12 квітня 2014 року, можуть переоформити їх на будь-які дати до 31 травня 2014 року без штрафних санкцій. Пропозиція по зміні дати вильоту або маршруту для пасажирів Turkish Airlines із/в Сімферополь діє для всіх класів квитків до 25 березня 2014 року (включно). Також можливо здійснити повернення коштів без штрафних санкцій.

Раніше повідомлялось, що жодна авіакомпанія не зможе отримати дозвіл на польоти до окупованої Республіки Крим.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.