Wizzair знижує ціни та закриває рейси з Донецька.


wizzair донецкСьогодні «Візз Ейр Україна» оголосила про ряд заходів, викликаних зміною попиту на авіаперельоти в Україні. Авіакомпанія понизить ціни, а також скоректує свою маршрутну мережу і плани по розподілу потужностей.

Для стимулювання авіаподорожей в умовах низького ринкового попиту, авіакомпанія істотно понизила ціни на квитки – в середньому на 20%* – впродовж останніх декількох тижнів. Незвичайно низькі ціни будуть доступні пасажирам до тих пір, поки не зміняться ринкові умови, що склалися на сьогодні.

Починаючи з 30 квітня буде призупинено наступні рейси: Донецьк – Рим, Донецк – Мілан, Донецьк – Ларнака, Донецьк – Будапешт, Донецьк – Дортмунд. Таким чином, авіакомпанія відміняє майже всі рейси з Донецька за виключенням Кутаїсі.

Натомість, починаючи з 1 травня Wizzair починає виконання рейсів Львів – Тель-Авів, Львів – Кутаїсі, Львів – Неаполь, Львів – Валенсія, Львів – Барселона (Жирона).

З пасажирами, рейси яких скасовані у зв’язку з тимчасовими змінами, зв’язуються представники авіакомпанії. Їм пропонується повне відшкодування коштів. Варто відзначити, що в травні 2014 року відкоректована мережа маршрутів «Візз Ейр Україна» з врахуванням всіх змін складатиметься з 130 рейсів на тиждень – це така ж кількість рейсів, яку авіакомпанія виконала в травні 2013 року.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.