«Візз Ейр Україна» у 2013 році перевезла 1 мільйон пасажирів.


«Візз Ейр Україна» оприлюднила дані своєї роботи за минулий рік. У 2013 році компанія перевезла 1 мільйон пасажирів, що на 60% більше показників 2012 року. Середній рівень завантаження літаків Wizz Air склав 85%.

На даний момент флот авіакомпанії складається з 4 літаків Airbus A320. У 2014 році авіапарк «Візз Ейр Україна» поповниться ще одним новим літаком і збільшиться до 5. Нове повітряне судно обслуговуватиме рейси, що виконуються з третьої української бази в Львові, відкриття якої заплановане на квітень 2014 року. Також маршрутна мережа польотів з Києва і Донецька збільшиться за рахунок відкриття нових рейсів до Ларнаки і Будапешта.

Акош Буш, генеральний директор «Візз Ейр Україна», відзначив: «Ми постійно пропонуємо низькі ціни на авіаперельоти для наших пасажирів і розширюємо не просто маршрутну мережу, але і нашу клієнтську базу в Україні. Зараз ми пропонуємо 32 маршрути до 12 країн з 4-х українських аеропортів. Ми пропонуємо низькі ціни, доступні для всіх, а також великий вибір додаткових продуктів і послуг, що дозволяють зробити ваш переліт максимально комфортним для кожного».Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.