Аеропорт “Бориспіль” переводить внутрішні рейси до терміналу “D”.


У терміналі D аеропорту «Бориспіль» розпочалися роботи із обладнання зони обслуговування внутрішніх рейсів.

27 грудня 2013 року ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за результатами тендеру уклало угоду з корпорацією «Альтіс-холдинг» на реконструкцію пасажирського терміналу «D». Облаштування у терміналі D зони обслуговування внутрішніх рейсів удосконалить інфраструктуру та створить необхідні умови для хабової моделі розвитку аеропорту «Бориспіль».

Обслуговування «під одним дахом» в терміналі D як міжнародних, так і внутрішніх рейсів зробить пересадки між рейсами швидкими, максимально комфортними та суттєво спростить логістику пасажирів в аеропорту. Враховуючи значну частку трансферного пасажирського потоку на маршрутах в межах України — близько 65%, — реалізація проекту дасть поштовх розвиткові «Борисполя» як потужного вузлового аеропорту.

Концепція переформатування терміналу D не передбачає будівництва нових приміщень, окрім добудови галереї виходів на посадку. Всі роботи будуть спрямовані на обладнання вже існуючих площ для забезпечення ефективного та якісного обслуговування трансферних пасажирів.

Для пасажирів внутрішніх рейсів планується обладнати 15 стійок реєстрації, 6 пунктів контролю на авіаційну безпеку, організувати 6 виходів на посадку в літаки.

Прес-служба аеропорту “Бориспіль”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.