Аеропорт “Київ” відкрив новий бізнес-термінал.


У міжнародному аеропорту «Київ» відкрився новий Термінал С – двохповерховий бізнес-термінал загальною площею близько 3000 кв.м , з окремим пероном для стоянки та обслуговування літаків. Розташований в 300 метрах від Терміналу А ( міжнародні рейси ) і в 150 метрах від Терміналу D (внутрішні рейси). Термінал С – це елемент системи FBO ( FBO – Fixed – base operator ), яка передбачає комплекс споруд і послуг для бізнес-авіації .

Новий термінал обійшовся приватному інвестору у 80 млн грн.


Пропускна здатність Терміналу С дозволяє обслуговувати одночасно по 50 пасажирів на приліт і на виліт або 100 пасажирів на годину. Термінал оснащений всім необхідним і дозволяє максимально задовольнити потреби клієнтів, надаючи послуги на найвищому рівні.

На першому поверсі бізнес-терміналу розташовані магазини, ресторан, приміщення для куріння, загальний зал очікування площею 500 кв.м. і комфортабельні кімнати очікування з видом на перон. До послуг пасажирів : реєстрація на рейси , комфортне проходження передполітних формальностей , зона Duty Free , переговорні кімнати, WI – FI.

Окрему увагу варто приділити ресторану « Let ` s fly » , крім незвичайного сміливого дизайну він цікавий своєю кухнею. Страви, які пропонує ресторан , створені за принципами авторської кухні під керівництвом досвідченого і іменитого шеф -кухаря. Ресторан, розташований у бізнес- терміналі міського аеропорту , може обслуговувати не лише пасажирів, а й усіх бажаючих відвідати романтичний ресторан з видом на перон з літаками .

На другому поверсі зручно розташовані офісні приміщення оперативних служб , конференц- зал PLATINUM та мітинг- хол SILVER . Конференц -зал на 100 місць, оснащений аудіовізуальним комплексом , відеостіною , кімнатою для синхронного перекладу , автоматичним регулюванням світла і клімату.

Тут же знаходяться два готельні номери і переговорні кімнати , які оснащені сучасним обладнанням. Дизайн цих приміщень поєднують в собі лаконічність сучасного європейського стилю.
Для екіпажів повітряних суден передбачений брифінг – зал , де пілоти зможуть підготуватися до виконання польоту , отримати метео- інформацію, консультацію по маршруту, відпочити .

“Рівно два роки тому, в грудні 2011 року ми презентували Термінал А. Не відкривали, а тільки показували, яким буде добудований термінал. І ось минуло 2 роки. За цей час Міжнародний аеропорт «Київ » відкрив два термінали – Термінал А для міжнародних рейсів, Термінал D для внутрішніх рейсів і сьогодні ми відкриваємо Термінал С для бізнес- рейсів. Як ми і обіцяли , Термінал С був побудований за 9 місяців. Відкриття Терміналу С і комплексу споруд для бізнес -авіації ( FBO ) в Міжнародному аеропорту «Київ» відкриває нову епоху в сегменті бізнес-авіації України”, – зазначив Денис Костржевський, Глава Ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ».

терминал c жуляны

терминал c жуляны

терминал c жуляны

Прес-служба аеропорту “Київ”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.