В аеропорту «Бориспіль» з’явилися нові шаттл-баси (ФОТО).


Парк міжтермінального транспорту ДП МА «Бориспіль» поповнився трьома новими просторими автобусами. Відтепер відвідувачі аеропорту зможуть швидко та комфортно переміщатися за маршрутом Термінал D — готель «Бориспіль» — Термінал В на шістьох безкоштовних шаттл-басах, які курсують з інтервалом від 5 хвилин.

Зараз парк шаттл-басів представлено двома моделями: МАЗ-103465 і ЗАЗ А10С30-3. Автобус МАЗ має салон, розрахований на 100 пасажирів, ЗАЗ — на 70 пасажирів. За рахунок великого накопичувального майданчика і низької підлоги в транспорті пасажири з об’ємним багажем можуть спокійно здійснювати перехід з одного терміналу в інший. Місця для колясок, передбачені в шаттл-басах, та амбуліфти дозволяють людям з обмеженими можливостями подорожувати з комфортом.

Директор з управління транспортною та готельною інфраструктурою аеропорту «Бориспіль» Ігор Спекторук: «Ми прагнемо того, щоб всі наші пасажири могли швидко та комфортно пересуватися між терміналами, особливо в період пікових навантажень прибуття та відправлення. З огляду на це було збільшено кількість шаттл-басів і розроблено зручний графік руху транспорту».

Зупинка «Термінал D» знаходиться на 1 рівні поряд із правим виходом, зупинка «Термінал B» — біля автостанційного комплексу. Схематичне місцезнаходження транспорту можна подивитися на інтерактивній мапі аеропорту.

борисполь шаттл

Прес-служба аеропорту “Бориспіль”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.