“Wizzair” виконала три нові рейси з України


“Візз Ейр Україна”, перша українська лоукост авіакомпанія, сьогодні повідомила про те, що 6 липня були виконані рейси за трьома новими маршрутам : у Вільнюс(Литва) і Софію(Болгарія) з Києва і в Дортмунд(Німеччина) з Донецька. Усі три рейси були відправлені згідно з розкладом і перевезли 141, 141 і 143 пасажири у Вільнюс, Софію і Дортмунд відповідно.

На даний момент маршрутна мережа “Візз Ейр Україна” складає 27 напрямів з 4-х українських аеропортів, пропонуючи квитки за доступними цінами, стимулюючи розвиток туризму і створюючи нові робочі місця в Україні. Це ще раз підтверджує прихильність авіакомпанії українському ринку в цілому і своїм пасажирам зокрема. З постачанням 4-го літака і відкриттям 2-ої української бази в Донецьку в жовтні 2013 року, “Візз Ейр Україна” планує перевезти до 1 мільйона пасажирів у 2013 році.

Квитки на вказані рейси у продажу на сайті авіакомпанії wizzair.com за ціною від 309 грн в одну сторону.

“Ми дуже раді новим маршрутам в європейські міста з обох українських баз – Києва і Донецька. Це дуже важливий крок розвитку нашої авіакомпанії в Україні. З відкриттям перельотів з Києва у Вільнюс і Софію, пасажирам з Києва пропонуються нові можливості подорожувати безпечно і за доступною ціною. У той самий час, донецькі пасажири отримали свій перший європейський лоукост напрям із запуском рейсу Донецьк-Дортмунд 6 липня 2013 року. Наше зобов’язання перед українськими пасажирами незмінне: пропонувати надійні і безпечні перельоти за доступною ціною”, – відмітив Акош Буш, генеральний директор “Візз Ейр Україна”

Прес-служба “Візз Ейр Україна”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.