“МАУ” перевела усі міжнародні рейси до терміналу D аеропорту “Бориспіль”.


мау 737-80030 травня 2013 р. до терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було переведено усі регулярні міжнародні рейси авіакомпанії МАУ. На прес-конференції, присвяченій річниці відкриття термінального комплексу D, Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов зазначив: «Символічно, що саме у цей день базовий перевізник аеропорту — авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» — перейшла до терміналу D. Це означає, що ще більше українців зможуть оцінити переваги та якість обслуговування в сучасному, просторому, технологічному терміналі аеропорту «Бориспіль».

Як зазначив керівник аеропорту, вже влітку 2011 року термінали В і F «Борисполя» працювали на межі пропускної спроможності. Термінальний комплекс D «підхопив» зростаючий пасажиропотік «Борисполя» і надав українцям новий рівень аеропортового обслуговування.

ропускна спроможність терміналу D у тричі більша пропускної спроможності терміналу F. При цьому наявність значної кількості пунктів міграційного контролю, зон контролю на авіаційну безпеку, зручна зона трансферу, 11 телескопічних трапів, сучасна система сортування та видачі багажу, просторі площі терміналу дозволять підвищити ефективність обслуговування пасажирів МАУ і зменшити час проходження аеропортових формальностей. Технологічні рішення, які були реалізовані аеропортом разом з авіакомпанією МАУ, забезпечать в терміналі D більш комфортні умови для трансферних пасажирів та зменшать час стикування рейсів.

«Аеропорт „Бориспіль“ має на меті стати східноєвропейським вузловим аеропортом, — підкреслив Генеральний директор аеропорту Антон Волов. — Саме розвиток базової авіакомпанії, яка забезпечує пасажирам максимально зручні стикування при подорожах, є умовою для реалізації цієї стратегії. Аеропорт же розвиває інфраструктуру, щоб підтримати розвиток базової авіакомпанії та якісно обслужити її пасажирів».

У 2012 році авіакомпанія МАУ забезпечила 26,5% пасажиропотоку аеропорту, а за 5 місяців 2013 року пасажиропотік авіакомпанії зріс до 45,1% в загальній кількості пасажирів «Борисполя». Наразі обсяг трансферних пасажирів авіакомпанії МАУ через аеропорт «Бориспіль» становить 40% від загального пасажиропотоку авіакомпанії. За інформацією авіаперевізника, у 2013 році МАУ планує перевезти 4,4 млн пасажирів, відповідно, кількість трансферних пасажирів МАУ через «Бориспіль» досягне близько 1,8 млн.

Прес-служба аеропорту “Бориспіль”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.