Новий херсонський аеропорт (ФОТО). | Авіація України

Новий херсонський аеропорт (ФОТО).


10 квітня відбулося урочисте відкриття реконструйованого аеропорту у місті Херсон. Новий аеровокзал після ремонту і переобладнання, за словами голови ХОГА Миколи Костяка, увійшов до десяти кращих аеропортів країни. Це ціла виробнича система, що складається з аеродромного, аеровокзального і наземного комплексів. За одну годину тут обслуговуватимуть до 400 пасажирів.

Окрім будівель відремонтована і злітно-посадочна смуга завдовжки 2,5 км, магістральні і допоміжні рульові доріжки, комплекс радіотехнічних споруд, засобів забезпечення польотів, що дозволяє приймати літаки вагою до 60 тонн, типу Boeing – 737, Airbus – 319/320/321, ТУ- 154, ТУ- 134, ЯК- 42, Ан- 24/26/12/148, а також гелікоптери усіх типів.

Вже отриманий акт землекористування, свідоцтво про реєстрацію, яке занесене в Держреєстр цивільних аеродромів України, затверджена Інструкція по здійсненню польотів на аеродромі “Херсон”. Проведена сертифікація аеродрому і його служби авіаційної. Єдина проблема влади – на даний момент жодна авіакомпанія не виявила бажання літати до Херсону. Але як запевнив усіх присутніх на відкритті аеропорту нардеп Володимир Сальдо, був би аеропорт, а бажаючі літати завжди знайдуться.

До вашої уваги – фото з відкриття аеропорту.

Фото: Євген Приходько, “Херсонські Вісті”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.