Страйк Аеросвіту на Банковій (Відео)


Профспілки бортпровідників, авіатехніків і пілотів компанії «АероСвіт» сьогодні проводять акцію протесту біля стін Адміністрації Президента України.

Як повідомляє кореспондент видання Авіація України, учасники акції вимагають відставки голови Державіаслужби, прокурора Київської області та легалізації страйків на транспорті. Також пікетувальники виступають проти незаконної реорганізації «АероСвіту».

В той же час в компанії «АероСвіт» «Коментарям» заявили, що керівництво компанії закликає профспілковий актив вирішувати поточні проблеми шляхом діалогу, а не ультиматумів.

Як зазначили в компанії, протягом останніх двох років адміністрація неодноразово звертала увагу профспілкових лідерів на те, що середня «заробітна плата представників деяких авіаційних професій в« АероСвіті »є найбільш високою не тільки в галузі, але й в країні в цілому».

«Профспілкам пропонувалося оптимізувати виплати низці категорій співробітників у відповідності з поточними ринковими умовами і можливостями« АероСвіту ».Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.