“Аеросвіт” найближчі 4 дні буде літати лише по Україні та в 10 міст за кордон


Авіакомпанія “АероСвіт”, раніше заявляла про обслуговування 80 міжнародних маршрутів, з 11 по 14 січня буде виконувати польоти лише в Україні та за п’ятьма далеко-і середньомагістральних маршрутах за кордон, пояснюючи таке рішення програмою реструктуризації діяльності.

Як повідомила прес-служба авіакомпанії, зокрема, “АероСвіт” продовжить обслуговування далекомагістральних маршрутів до Пекіна, Нью-Йорк, Хошиміну, Бангкок і Гоа. Скорочена мережу міжнародних середньомагістральних рейсів в найближчі чотири дні буде включати повітряні лінії Київ – Москва, Київ – Санкт-Петербург, Київ – Стамбул, Одеса – Стамбул і Київ – Ташкент, а оперування на решті міжнародних середньомагістральних повітряних лініях компанія припинить з 11 січня до 00 : 00 15 січня 2013 року.

“У той же час можлива оперативна коректування графіка міжнародних і внутрішньоукраїнських польотів компанії з урахуванням комерційної завантаженості”, – додає “АероСвіт”.

“Розклад польотів на наступний період зимової навігації буде представлено завтра, в п’ятницю”, – йдеться також у повідомленні.

Авіакомпанія приносить вибачення пасажирам у зв’язку зі скасуванням польотів по більшості маршрутів і пропонує їм доставку рейсами перевізників-партнерів або повернення коштів за квитки за місцем їх придбання у відповідності з процедурою, передбаченої правилами перевезень.

“АероСвіт” відзначає, що програма реструктуризації його діяльності розроблена як реагування на наслідки галузевої кризи і стагнації економіки в ряді регіонів, насамперед у Європі, з метою недопущення припинення функціонування авіакомпанії, відновлення її конкурентоспроможності та забезпечення виконання зобов’язань перед усіма контрагентами в повному обсязі.

Реструктуризація передбачала значне скорочення витрат авіакомпанії, корекцію маршрутної мережі, підвищення операційної ефективності і поступовий вихід із зони збитковості.

“У той же час авіакомпанія була змушена переглянути проект програми і вдатися до більш радикального скорочення власної маршрутної мережі у зв’язку з безпідставними діями фінансового департаменту Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА)”, – наголошується в повідомленні.

За даними прес-служби авіакомпанії, з початку поточного року ІАТА BSP Україна – регіональний підрозділ системи взаєморозрахунків між авіакомпаніями та агентами з продажу авіаперевезень, грубо порушує затверджений ІАТА календар перерахування коштів авіакомпанії за реалізовані авіаквитки. Це призводить до порушення графіка розрахунків авіакомпанії на надані їй послуги і, як наслідок, до зриву багатьох авіарейсів.

“Крім того, для пролонгації участі в ІАТА BSP перед” Аеросвітом “були поставлені необгрунтовані, в десятки разів завищені фінансові вимоги. Таким чином, свідомо руйнується механізм взаємодії” АероСвіту “з агентами-учасниками BSP в різних країнах”, – йдеться в повідомленні.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.