Аеросвіт “киданув” 30 громадян України в аеропорту Варшави


Авіакомпанія Аеросвіт, що кілька днів тому подала заяву про банкрутство в київський суд, встигла знову прославитись. Цього разу, перевізник “забув” про 30 українців в Польщі, що повертались в Україну святкувати Різдво.

У п’ятницю в міжнародному аеропорту м.Варшави був затриманий літак авіакомпанії “АероСвіт”, що здійснював рейс за маршрутом Київ-Варшава-Київ.

На борту літака перебували понад 30 громадян України, і більшість із них не змогли вчасно повернутися в Україну, повідомляє в неділю прес-служба МЗС.

З метою надання допомоги українським громадянам до аеропорту виїхав консул посольства України в Польщі. На час вирішення питання, громадян України було поселено в готелі та забезпечено харчуванням.

Завдяки спільним зусиллям департаменту консульської служби МЗС України та в результаті переговорів, проведених з польською стороною посольством України в Польщі, у суботу на Батьківщину вдалося повернути 14 наших співвітчизників, ще 8 громадян цього ж дня повернулися в Україну за сприяння “Укрзалізниці”.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.