Turkish Airlines визнали найкращою авіакомпанією у Європі


Компанія Turkish Airlines знову визнана найкращою авіакомпанією Європи за версією Skytrax і результатами голосування пасажирів в 2012 році.

Згідно з рейтингом Skytrax, в 2012 році Turkish Airlines перемогла відразу в трьох номінаціях щорічної премії World Airline Awards: «Кращі авіалінії Європи», «Краща авіакомпанія Південної Європи» та «Кращі місця преміум-економ класу» за салон комфорт класу.

Консалтингова компанія Skytrax – всесвітньо визнаний бренд, чиє ім’я асоціюється з найвищими досягненнями в авіаіндустрії XXI століття. Компанія проводить унікальні експертизи для авіаліній і аеропортів шляхом високопрофесійних аудиторських програм, заснованих на порівняльному аналізі якості продуктів і послуг.

В рамках дослідження агентства Skytrax було опитано більше 18 мільйонів авіапасажирів із 100 країн, що здійснювали ділові та туристичні польоти. Авіакомпанії-переможці, обрані шляхом голосування, були проголошено 12 липня 2012 року на авіасалоні в Фарнборо, Великобританія.

Генеральний директор Turkish Airlines Доктор Темель Котіль отримав нагороду з рук виконавчого директора Skytrax Едварда Плайстеда.

«Turkish Airlines продовжує зміцнювати свої позиції серед провідних авіакомпаній світу. Отримані сьогодні нагороди «Кращі авіалінії Європи» і «Краща авіакомпанія Південної Європи» доводять її бездоганну репутацію серед пасажирів. Продукт Turkish Airlines «Салон преміум-економ класу» стає все більш популярним. Нагорода «Кращі місця преміум-економ класу», отримана Turkish Airlines, підкреслює абсолютний успіх цього високоякісного продукту », – сказав Едвард Плайстед (Skytrax).

Turkish Airlines вже перемагала в номінації «Кращі авіалінії Південної Європи» в 2011 і 2010 році за високу якість бортового обслуговування економ-класу, що надається фірмою Turkish Do & Co. А також удостоїлася «Skytrax World Aviation Award 2009», що є аналогом Оскара в галузі авіаперевезень.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.