Як крадуть багаж в аеропорту “Бориспіль” – скарги


До редакції видання “Авіація України” звертаються з скаргами пасажири авіарейсів, котрі обслуговуються у міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

Протягом кількох місяців, журналісти видання збирали скарги та відгуки про проблеми з багажем в аеропорту. Найбільша їхня частина стосувалась крадіжок коштовних речей, коштів, що перевозили з собою пасажири у так званому “зареєстрованому багажу”.

Ми ж вирішити опублікувати частину скарг пасажирів, що стосується обслуговування у головних повітряних воріт України. (оригінал)

1. У Борисполі коли летів у Туреччину вкрали 270 грн. з багажа (забув вийняти) і жінки телефон свиснули:( Відпочинок в туреччині був змазаний…..

2. У мене у Борисполі нічого не вкрали, але сумку ізнасіловали та все в ній поперевертали…

3. Крадуть у всіх аеропортах, нещодавно обікрали футболістів одного з укр. клубів у Австрії та вкрали буци!!! Але Бориспіль то особлива тема.
Найбільші втрати багажу при стиковках, коли не встигають перевантажити з одного лайнера на інший, або через путанину…

4. Май, Киев-Гамбург, Аэросвит. Новый чемодан был закрыт на встроенный замок, висел навесной и для прочности чемодан был перехвачен лентой (тоже с замком). В общем, висячий замок срезан, внутренний выломан, лента исчезла (видимо, тоже срезана). Ничего не пропало, т.к. ничего ценного и не было (все в ручной клади). Один только штрих для полноты картины – в чемодане лежали несколько пакетов растворимой овсянки для ребенка, чтобы под рукой была привычная еда. Все они оказались разрезанными и овсянкой аккуратно были пересыпаны все вещи в чемодане – некоторые в итоге пришлось выбросить.

Собирались устроить разборки по прилету обратно в Киев, но рейс из Гамбурга 30 июля задержали на 7 часов и прилетели мы в 2 часа ночи. На этот раз багаж был цел, малая спала на руках, поэтому разбираться не стали…

5. 15 августа прилетели в Борисполь. Перед вылетом сдали в багаж чемодан и сумку. О том что вскрывают багаж были наслышаны, поэтому ничего ценного туда не ложили. Сумка после чемодана попала на транспортер только через 30 минут. В чемодане были сломаны замки, все перевернуто. Сумка вообще вышла как из-под пресса. Я думаю что нам повезло так как взяли шоколад. Видили бы вы лицо девушки, которая положила в багаж ноутбук. Не ложите в багаж ничего ценного. Берите с собой в ручную кладь.
А везде пишут, что “Бориспольская мафия” побеждена. Меры приняты, виновные наказаны и уволены.
Мафия не победима!

6. В июне сын с семьей приезжал домой, причем его жена и дочь были в Украине впервые. В Борисполе коляску они не получили…
Все 10 дней внучку возили в чужой коляске, попросили у знакомых.
Когда сын с семьей вернулись в Англию, в аэропорту Гатвик им сказали, что у них коляски нет, она в Украине.
45 дней они имеют право искать утерянную вещь. На 43-й день мне звонят из Борисполя и говорят, что коляска нашлась. Я их отправила в Англию.
Очень интересно: где всё это время была коляска? Наш Борисполь не пустыня Сахара, где можно искать 45 дней.
У меня уверенность, что она была у кого-то, кто считал, что она ему больше нужна.
А я сыну всё время говорю, чтобы он был достойным представителем великой страны.

7. Прилетели вчера из Турции – чемоданы задержали на 30 минут
, на одном из них с “мясом” оторвали фирменный замок samsonite стоимостью 160 грн, на остальных пытались вскрыть кодовые замки. Теперь нужно чинить чемодан самсонайт. Из вещей ничего ценного не были, так забрали замок. ТВАРИ!!!!!!

8. Іноді адміністрація аеропорту КВР проводить акції по застереженню крадіжок з валіз, приставляючи до кожної бригади грузчиків представника САБ, а зараз частіше беркутівців. так, під час однієї такої підконтрольної погрузки багажу мій колега опинився у багажному відсіці для заміни кисневого балону(він знаходився за шторкою, тому його зразу не помітили) і став свідком приблизно наступного діалогу:
САБівець до грузчика: “подивись там мені чоловічі парфуми потрібно”.
інший САБівець до грузчика: “а мені ти окуляри обіцяв”.
мабудь буде лишнім казати, що САБівці досить засмутились коли колега закінчив роботу і виліз з відсіку…

9. Це все я до того, що всі міри по застереженню крадіжок – просто замилювання очей, а не дійсно дієві заходи, так як це – ціла система, де задіяні сильно великі гроші, і руйнувати її нікому не потрібно.

10. Рейс в Хорватию. По случайности кошелек оказался в сумке которую пришлось сдать в багаж. По приезду обнаружил совершенно пустой кошелек.
Украли 500 дол и 100 евро. Погрустив час, понял что не стоит убиваться, деньги не вернешь. Занял на отдых у знакомых. После того, наученный опытом, ничего ценного в багаж не клал. Тем не менее, после этого, замечали что в багаже роются, Стараемся обматывать пленкой чемоданы, может это остановит хоть немного.

11. Мюнхен-Київ (через Москву). Авіакомпанія Аерофлот. Здав валізу в Мюнхені і попросив отримати її вже в Києві. В Москві стиковка була 7 годин. В Борисполі отримав сумку замітно схуднувшу. Вкрали майже всі подарунки для дівчини (половина сумки). З того часу I travel light (подорожую “налегке”) тільки ручний багаж з собою.

12. Дочь летела 27 октября из Мадрида, одну незапакованную сумку выпотрошили, осталась 1/3 вещей,что там творится в этом сраном Борисполе? Туалеты красивые, а воровство как на базаре.Какая там служба безопасности, если везут по домам сумками, неужели нельзя порядок навести7 Вот на ЕВРО-2012 будут развлекаться в багажных отделениях, будут платить по иску иностранцам. А моя дочь никому ничего не докажет, потому что крыша есть у руководства аэропорта.

13. Нам на навчанні по внутрішньо-обєктовому режиму історію одну розповіли(не знаю чи правда, але схоже що так):
летів якось один іноземець з борисполя, і віз із собою велику суму грошей у валізі (скажімо 100тис. $). і в самий останній момент відмовився від польоту, а в такому випадку валізу потрібно зняти з борту і віддати хазяїну. так літак полетів, а сумку йому везли 5-6 годин…
як було пояснено: по всьому аєропорту збирали уже розділені між собою гроші.

14. Сволота недобита!!!!!!!!!!! Вкради 350 грн. в чемодані, замотали у файлик та поклали в кофтину жінки і знайшли!!! Косметика жінки пропала та рукавиці шкіряні!!! Яким ж дибілам потрібні жіночі рукавиці??? Гробаний БОРИСПІЛЬ!!!

Всі відгуки про аеропорт є оригінальними та написані користувачами (пасажирами) на форумі “Авіації України”.
Якщо ж Ви бажаєте додати відгук про вкрадений чи пошкоджений багаж, запрошуємо на форум.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.