Новий аеропорт Львів: не працює телефон, немає WI-FI і …пустота


До видання “Авіація України” звернулась пасажирка Анджеліка Воробець, котра летіла рейсом Львів-Київ з оновленого аеропорту Львів.

“Довелось побувати у понеділок, вже після царемонії відкриття Президентом України нового терміналу аеропорту.

1. контактний телефон вказаний на офіційному сайті міжнародного аеропорту елементарно не працює, тобто дізнатися звідки буде виліт зі старого терміналу або нового нереально.
2. виліт рейсом авіакомпанією “МАУ” поєднаним з перевізником “АероСвіт” таки відбувся зі старого терміналу.
3. рейс о 7.05 – в 5 ранку ніяких відкритих та доступних довідкових пунктів в аеропорту немає, онлайн табло теж відсутнє…
4. одна стійка реєстрації і холодний зал очікування, вайфай нам тільки снився.
5. за словами співробітників аеропорту з нового терміналу поки літає тільки 2 рейси. А судячи по новинах так на даний момент взагалі ніхто звідти не вилітає. Проте величезна будівля о 7 ранку світиться всередині всіма увімкненими лампочками, і явно опалюється. Невже авіакопаніям потрібен ще час для перевезення свого обладнання в новий термінал. яке обладнання??? стіл-стілець і ноут?
Взагалі, у нас все як завжди, – обурюється пасажирка.

Нагадаємо, що нещодавно розгорівся скандал з таксі в аеропорту Львова, котри відразу після відкриття поїхало назад у Латвію. Журналісти охрестили це як “цирком на колесах по-львівськи”
Після того, наступного дня після відкритят терміналу, виявилось, що його закрили, оскільки за повідомленням представників аеропорту, авіакомапнії не встигли перевезти столи та стільці.

Віктор Портніков – Авіація України

Рекомендуем:
Не знаете, где купить недорогую золотую цепочку?. Нет проблем, заходите на сайт vzolote.com.ua и выбирайте из огромного ассортимента товаров. В наличии только самые качественные украшения по разумным ценам. Доставка в любую точку Украины!Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.