Українська авіакомпанія “Донбасаеро” отримала сертифікат оператора IOSA


Авіакомпанія “Донбасаеро” за результатами аудиту експлуатаційної безпеки Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) отримала сертифікат оператора IOSA (IATA Operational Safety Audit).

Таким чином, “Донбасаеро” першою серед українських авіакомпаній, які не є членами IATA, успішно пройшла аудит експлуатаційної безпеки і стала третім оператором IOSA від України.

У церемонії вручення сертифікату, що відбулася в Донецьку в офісі авіакомпанії, взяли участь Заступник директора з безпеки IATA Аркадій Меркулов та Представник IATA в Україні Сергій Мартинюк.

Програма аудиту IOSA, введена IATA в 2003 р., являє собою комплексну перевірку авіаперевізників за основними видами діяльності, пов’язаних із забезпеченням безпеки польотів. Регулярне підтвердження статусу операторів IOSA – обов’язково для всіх авіакомпаній – членів IATA. Отримання сертифіката оператора IOSA також є одним з основних вимог для вступу авіакомпаній у дійсні члени IATA, пояснили в авіакомпанії.

Разом з тим, враховуючи добровільний характер аудиту для авіаперевізників, які не є членами IATA, проходження даної процедури “Донбасаеро” розцінено як реальне підтвердження намірів української авіакомпанії внести свій внесок в забезпечення безпеки польотів і слідувати передовим тенденціям світової цивільної авіації.

В Україну заходять бюджетні перевізники з Іспанії та Норвегії

“Ми з гордістю приймаємо сертифікат IOSA, що відкриває нові можливості перед авіакомпанією, включаючи вступ до IATA в якості дійсного члена, – зазначив Генеральний директор” Донбасаеро “Олег Новиков. – У той же час ми підтверджуємо готовність” Донбасаеро “підтримувати статус компанії-оператора IOSA , що відповідає високим стандартам IATA у сфері експлуатаційної безпеки “.
Фото: Заєць Віталій.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.