Інтерв’ю з стюардесою: можна пролітати 10 років, а вийти заміж за сусіда Івана


Видання “Авіація України” розпочинає цикл матеріалів про роботу та життя українських стюардес.

Сьогодні ми поспілкувались з бортпровідником однієї з провідних українських авіакомпаній Кірою Наумовою, що погодилась розповісти про особливості професії “Бортпровідник”.


Кіро, скажи будь ласка, чому вирішила обрати романтичну професію бортпровідника?
Я літаю змалечку, але ніколи не мріяла стати бортпровідником. Це рішення було досить випадковим. Закортіло спробувати себе у такій профессії. Поки молода. Щоб було потім, що дітям розповісти (посміхається).

Як давно вже працюєш в авіації та чи подобається?
Працюю ще зовсім не довго. Поки що проходжу стажування.

Що найважливіше у професії стюардеси?
На першому місці в цій профессії – це безпека. Про це вам скаже будь-який бортпровідник. Перше завдання екіпажу безпечно переправити пасажирів із пункту А в пункт Б.

Як ставляться твої батьки до твоєї роботи? (також друзі, колеги)
Батьки не були проти. Вони завжди мене підтримують. Друзі вважають, що “це дуже крута профессія”. А коллеги – звичайно ж зажоволені, що ми приєдналися до їх лав.

Ти працюєш в українські авіакомпанії, а чи не було бажання спробувати себе у світових топ-перевізників (Emirates, AirFrance, тощо)?
Ні, не було. Я щаслива, що я українка і в мене є можливість представляти національну авіакомпанію. Коли на борту є іноземці, хочеться аби вони відчули нашу гостинність. А співвітчизники ще раз переконалися у цьому. Ми намагаємося кожного пасажира зігріти щирою посмішкою та теплом в очах.

Говорять, що наразі в українських авіакомпаніях не завжди легко працювати. Наприклад затримки з зарплатою, інколи потрібно літати більше годин, ніж в контракті, це правда?
На моїй практиці такого ще не було.

Який був найскладніший для тебе авіарейс? (важка посадка, неввічливі пасажири, тощо)
Поки що таких не було. Але для мене, як для новачка складним може виявитися ситуація з якою я раніше не стикалася. Але все приходить з досвідом. Як на мене можна знайти вихід із будь-якої ситуації.

Скільки країн ти вже облітала? Та чи є час щось побачити, коли на міжнародних рейсах?
У якості бортпровідника лише три. Але пассажиром я літала до багатьох країн.

Питання, яке цікавить багатьох дівчат: чи правда що професія дозволяє познайомитись з гарними чоловіками?:)
Можливо познайомитися не проблема. А от щоб це знайомство переросло у романтичні відносини…мабуть шанс один на мільйон. Все залежить від долі. Можна бажати стати бортпровідником задля того, щоб влаштувати особисте життя, пролітати років десять, а вийти заміж за сусіда, на приклад Івана. Єдине, що хочу додати: Не йдіть працювати бортпровідником тільки якщо ви зацікавлені “вдало вийти заміж”. Мені здається, що ця думка може заважати виконувати прямі обов’язки – забезпечення безпеки. Пасажирів і своєї власної.

Дякуємо, чистого тобі неба та приємних пасажирів!

Підготував Віктор Портніков для видання “Авіація України”Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.