Романтична авіакомпанія “Кримські Зорі” виконує авіарейси лише у Донецьк


Перша кримська авіакомпанія «Кримські зорі» відмовилася від рейсів в Одесу та Київ. Взяті в лізинг два літаки Saab 340 літають тільки в Донецьк.

Не пропрацювавши на ринку авіаперевезень і трьох місяців, «Кримські зорі» якщо не згорнула свою діяльність, то звели її до мінімуму. На сьогоднішній день кримська авіакомпанія здійснює тільки один рейс по маршруту Сімферополь – Донецьк і назад.

За словами директора авіакомпанії Ігоря Шорнікова, до Одеси польоти припинилися ще в кінці минулого року, а до Києва – на минулому тижні.

«У нас літаки неконкурентоспроможні. Щоб вийти з ситуації, що склалася, нам треба встановлювати високі тарифи », – пояснив Шорников.

Так, за його словами, вартість авіаквитка на київський напрям варіювалася від 1064 до 1800 грн.

«Це і так найнижчий тариф, хоча іноді агентства (у« Кримських зорь »до сих пір відсутні власні каси) завищують так звані збори при продажу авіаквитків, бувало, доходило до 400 гривень», – уточнив директор авіакомпанії.

Він додав, що всі зобов’язання перед пасажирами компанія виконала.

«Поки прикрили рейс Сімферополь – Київ, тим більше, що в лютому, бачите, яка погода була. Зараз такого потоку пасажирів немає, щоб працювати. У великих компаній, у яких багато рейсів, і то завантаження близько 30-40% », – підкреслив Шорников.

У той же час керівництво авіакомпанії запевнило, що, незважаючи на вимушену паузу, в квітні «Кримські зорі» відновлять польоти по ключовому маршруту Сімферополь – Київ, а також збираються знову ввести рейс Сімферополь – Одеса та освоювати новий напрям – Сімферополь – Харків.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.