Turkish Airlines запускає регулярний авіарейс Стамбул-Харків


Навесні поточного року авіакомпанія Turkish Airlines планує почати виконання регулярних польотів за маршрутом Стамбул – Харків – Стамбул. Переговорний процес між авіаперевізником і керівництвом Міжнародного аеропорту «Харків» в даний час увійшов в заключну стадію.

Turkish Airlines вже найближчим часом планує почати продаж квитків на даний рейс. Очікується, що перельоти будуть здійснюватися 2 рази в тиждень – по вівторках і п’ятницях. Рейс буде виконуватися на повітряних судах типу Boeing 737-800 – саме вони становлять основу парку літаків цього найбільшого авіаперевізника в регіоні.

«Упевнений, що наші пасажири в повній мірі оцінять всі ті переваги, які дає їм співпрацю Міжнародного аеропорту« Харків »з такою великою авіакомпанією, як Turkish Airlines. Цього європейський сервіс і пунктуальність, а також гарантована безпека. Відкриваючи цей рейс ми продовжуємо реалізовувати стратегію розвитку харківського аеропорту і виконувати ті завдання, які поставив перед нами інвестор », – підкреслив Володимир Васильченко, директор компанії« Нью Системс АМ »(компанія-оператор Міжнародного аеропорту« Харків », входить до складу групи DCH Олександра Ярославського).
Як уже повідомлялося, на даний момент обслуговуванням польотів за маршрутом Харків-Стамбул займається турецька low-cost компанія Pegasus. У зимовому розкладі рейси цієї авіакомпанії здійснювалися 5 разів на тиждень.
джерело: прес-служба аеропорту Харків.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.