Low-Cost перевізник WizzAir може відкрити авіарейси у Кишинів


Кишинівський аеропорт – єдиний в Молдові, хто зможе приймати літаки Airbus 320 угорської авіакомпанії Wizz Air, зацікавленої зайти на молдавський ринок.

Як повідомив начальник служби авіатранспорту міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Валентин Доготарь, представники Wizz Air, що побували в кінці січня в Молдові, не змогли домовитися з керівництвом аеропорту тільки щодо тарифів за обслуговування пасажирів.

Лоу-кост WizzAir повертається до Львова

– Вони вважають за краще платити за тариф не більше 2 євро, в той час як в аеропорту він втричі вище. У той же самий час в Бельцях, Меркулештах є необхідна інфраструктура. Ці аеропорти також можуть бути включені в обслуговування повітряного пасажиропотоку. Але можливості немає, щоб почати відразу польоти, так як потрібні додаткові інвестиції. Щоб визначити їх розмір, необхідно для початку вивчити і скласти кошторис витрат, – зазначив він.

Wizz Air розглядає можливість відкриття авіаресів у Київ та Одесу

За словами Доготарь, остаточне рішення про вихід на молдавський авіаринок буде прийнято найближчим часом Wizz Air. Також буде названий аеропорт, звідки будуть відбуватися польоти.
Начальник управління повідомив, що міністерство розробило план дій щодо зміцнення структур для створення більш сприятливих умов у Молдову для приходу міжнародних авіакомпаній low-cost.
Менеджер з розвитку програмних мереж компанії Wizz Air Ніколас Фарайллес (Nicolas Vareilles) відзначив “великий потенціал розвитку молдавський аеропортів”.
– Повний звіт про перебування в Молдові буде представлений керівництву компанії, щоб прийняти остаточне рішення, – зазначив він.

Бюджетні авіакомпанії: як літати безкоштовно? – ФОТО

В ході візиту фахівці Wizz Air відвідали Кишинівський, Маркулештскій, Бєльцький і Кагульський аеропорти. Вони приїхали з метою вивчення можливостей для участі на ринку авіаперевезень Молдови.

Визначили найдешевші авіакомпанії Європи – ФОТОПорадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Схожі новини:

Коментарі закриті.