Звільнені мексиканські стюардеси випустили еротичний календар – ФОТОМексиканські стюардеси, що залишилися без роботи, випустили еротичний календар на 2011 рік. За задумом дівчат, які раніше працювали в авіакомпанії Mexicana de Aviacion, видання календаря повинне привернути увагу людей до проблем безробіття у сфері авіабізнесу.
Ідея випустити календар з відвертими фотографіями стюардес прийшла в голову бортпровідниці Mexicana de Aviacion Корал Перес, що пропрацювала в компанії десять років. “У компанії працювали багато привабливих дівчат, і я вирішила, що на їх знімки обов’язково знайдеться попит, і ми зможемо трохи поправити своє фінансове становище”, – відзначила Перес.

Перший тираж еротичного календаря вийшов у четвер, 25 листопада, і був повністю розкуплений. Причому замовлення на нього були оформлені ще до виходу з друку. В даний час дівчата планують випустити додаткові три тисячі екземплярів календаря. Уроздріб він продаватиметься за ціною 149 песо (приблизно 12 доларів).

Труднощі у найбільшої мексиканської авіакомпанії Mexicana de Aviacion почалися влітку 2010 роки. Тоді фірма оголосила про банкрутство, а її співробітники – пілоти і бортпровідники – виступили з протестом проти скорочення зарплат і звільнень.
———————————————————————————–
Віктор Портніков
Авіація України, www.avianews.com.ua

По темі:
ТОП-50 гарячих стюардес – ФОТО
ТОП-10 найчарівніших бортпровідників світу – ФОТО
ТОП-10 найсексуальніших стюардес світу – ФОТОПорадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарів 3 to “Звільнені мексиканські стюардеси випустили еротичний календар – ФОТО”

  1. Tolga

    Vay/….!

  2. Kolon2003

    таких кобил звыльняти?????????????? Обкурилися чи що?

  3. Karabair

    Мабуть авіакомпанією керують гомосексуалісти,тому цих красунь і звільнили.Взагалі дуже бажано прочитати Григорія Клімова”Протоколи радянських мудреців”,то і стане зрозумілим,хто,як правило,преться у керівні крісла.