Чому їжа в літаках несмачна? – ФОТО


Дізнайтеся, чому їжа в літаку буває несмачною.

Часто літаєте в подорожі? Чи авіаперельоти вам доводиться здійснювати лише у зв’язку з відрядженнями? У будь-якому випадку, у літаку зазвичай щось перехоплюють.

Їжа в літаку – питання важливе для всіх туристів. Адже за кілька годин польоту можна сильно зголодніти. Та яким ж буває розчарування пасажирів, коли, розпочинаючи трапезу на борту, вони розуміють, що їжа зовсім несмачна.

Чому таке трапляється? Адже туристи платять великі гроші за авіаперельоти, то невже ж їжа в літаку не може бути хорошою й поживною?

Насправді їжа в літаках зовсім і не погана. А вся справа – у пасажирах. Точніше, в їхньому сприйнятті їжі на борту літака.

Тихіше, я ж їм!

Дисбаланс між ціною та якістю їжі в літаках помітили британські дослідники. І в результаті дослідження вчені з’ясували, що на сприйняття пасажирами запахів і смаків сильно впливає шум двигунів літака!

Експеримент був простий.

Учені запросили 48 добровольців, які мали протягом певного часу харчуватися їжею, яку зазвичай пропонують у літаках.

Спочатку піддослідні коштували літакову їжу в тиші. Їхнім завданням було визначити: солона чи солодка страва, жорстка чи розсипчаста, та інші характеристики продуктів харчування.

Потім те ж саме учасникам експерименту запропонували зробити в умовах шуму.

Результат: коли вживали їжу в галасі, страви здавалися менш солоними або менш солодкими, жорсткішими, і загалом – менш смачними.

Тож, якщо їжа в літаку колись здалася вам несмачною, то це не була, швидше за все, провина авіакомпанії. Просто смакувати вам їжу заважав звук працюючого двигуна літака.

Не їстиму, адже це має неапетитний вигляд!

Деякі авіакомпанії усе ж таки можуть не надто уважно відноситися до їжі, навіть якщо не брати до уваги фоновий шум.

Велике значення має зовнішній вигляд їжі. Є авіакомпанії, які не дуже переймаються тим, який вигляд мають страви, які вони пропонують на борту літака.
Погодьтеся, не дуже апетитна страва.

Але, з іншого боку, а чого ви чекали? Трюфелів й анчоусів у білому вині? Але ж це їжа в літаку, а не в ресторані.

Хочу їсти, та чому так дорого?

Напевно, ні для кого не секрет, що їжа в літаках коштує дорого. Не дивно, адже авіакомпанії роблять значну націнку на продукти, іноді вона може доходити навіть до 100%.

Багато туристів знайшли вихід. Вони просто не купують їжу в літаках, а беруть із собою в дорогу власну провізію.

Щоправда, у різних країнах є свої обмеження на ввезення та вивезення деяких продуктів і рідин. Тому, збираючи в дорогу пакет з харчами, уважно ознайомтесь із митними правилами.

Джерело: за матеріалами Точка.netПорадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарів 2 to “Чому їжа в літаках несмачна? – ФОТО”

  1. kat

    На фото досить пристойне меню! Не самий найгірший варіант. А шум двигунів тут ні до чого, це відмазка авіакомпаній, що економлять.

  2. Я

    Я вдома не щодня таке їм.. А тут смакота..
    Чого ше можна бажати? Люди з добра просто жирніють!