Аеропорт «Бориспіль» назвав переможців рейтингу найпунктуальніших авіакомпаній


З метою покращення рівня обслуговування пасажирів в Аеропорту «Бориспіль» ведеться постійний облік регулярності відправлень повітряних суден. У першій два тижні квітня найпунктуальнішими авіакомпаніями, відправленими з аеропорту «Бориспіль», стали «Міжнародні авіалінії України», «Austrian Airlines», «UM AIR Airlines», – повідомила виданню Авіація України прес-секретар ДП МА «Бориспіль» Оксана Ожигова.
Зокрема, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» була найкращою в категорії авіакомпаній, які виконали понад 100 рейсів (наступні позиції рейтингу в цій категорії посіли авіакомпанії «Дніпроавіа» та «Аеросвіт»).
У категорії від 20 до 100 рейсів перемогла авіакомпанія «Austrian Airlines» (далі рейтинг продовжили «Air France», «Трансаеро», «Аерофлот» «Донбсаеро»).
Серед авіакомпаній, що здійснили менше 20 рейсів, найпунктуальнішою стала авіакомпанія «UM AIR Airlines» (до п’ятірки найкращих увійшли також «Туркменські Авіалінії», «Malev», «Alitaila», «Мотор Січ»).
В Аеропорту «Бориспіль» регулярним вважається рейс, відправлення якого відбулося строго за розкладом. Рейс, затриманий на 1 хвилину і більше, вважається відправленим із запізненням.
Аеропорт «Бориспіль» і надалі вестиме облік регулярності відправлень повітряних суден, результати якого систематично публікуватимуться в ЗМІ.Порадити новину:

Share to Facebook
Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Yandex

Самые комментируемые записи

Коментарі закриті.